Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaMiastoPiekarskie Cztery Pory Roku. Czekamy na zdjęcia!

Piekarskie Cztery Pory Roku. Czekamy na zdjęcia!

Dodano: 14.10.2021 Autor: Andrzej Zazgórnik

Jesień jest wdzięcznym obiektem do fotografowania. Spadające, wielokolorowe liście będą dobrze prezentować się w przyszłorocznym kalendarzu, który ma powstać w ramach konkursu Piekarskie Cztery Pory Roku. Miłośników fotografii zachęcamy wciąż do nadsyłania prac. Ostateczny termin upływa 24 października.

Celem konkursu jest promocja miasta Piekary Śląskie, zwiększenie zainteresowania walorami historycznymi, krajobrazowymi i kulturowymi miasta oraz wydanie kalendarza na rok 2022. Zdjęcia muszą zawierać elementy pozwalające na jednoznaczne powiązanie ich z Miastem Piekary Śląskie. Każdy uczestnik może przesłać maksymalnie 12 zdjęć konkursowych.

Docelowo kalendarz otrzyma format A3 i będzie zawierał dwanaście zdjęć obrazujących poszczególne miesiące w naszym mieście.

Zdjęcia przyjmowane będą w terminie od dnia ogłoszenia do 24.10.2021 r., włącznie, na adres poczty elektronicznej: kulturalnepiekary@piekary.pl

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 5.11.2021 r. na stronie internetowej piekary.pl. Uczestnicy zostaną także powiadomieni o wynikach konkursu telefonicznie.

Nagrody zostaną przyznane autorom zdjęć, które uzyskają najwyższą ocenę jury. Nagrody nie sumują się.
I miejsce – nagroda pieniężna w wysokości 1000 złotych,
II miejsce– nagroda pieniężna w wysokości 500 złotych,
III miejsce – nagroda pieniężna w wysokości 250 złotych.

Przewiduje się również przyznanie wyróżnień w postaci nagród rzeczowych.

Poniżej regulamin konkursu fotograficznego Piekarskie Cztery Pory Roku wraz z koniecznymi zgodami. Zachęcamy do zapoznania się i oczywiście czekamy na Wasze zdjęcia.

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter