Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaMiastoPiekarzanie tańczyli pod Kopcem

Piekarzanie tańczyli pod Kopcem

Dodano: 15.05.2021 Autor: Wojciech Maćkowski

Dzisiaj Kopiec Wyzwolenia był areną Piekarskiego Challenge Jerusalema. Na płycie bawiło się mnóstwo mieszkańców miasta, aby jednocześnie wspomóc finał akcji “Senegal welcome to Piekary”. Kilka minut po 16-ej, wszyscy obecni wspólnie odtańczyli Jerusalemę. Efekt był naprawdę piorunujący. Piekarzanie kolejny raz pokazali jak potrafią się bawić.

Główny występ przyciągnął nie tylko mnóstwo uczestników, ale także równie wielu kibiców.

O ile w czasie samego treningu do głównego wykonania, a potem w trakcie finałowego występu i późniejszej zumby, pogoda była idealna, to w dalszej części dnia niestety nieco popsuła zabawę. Jednak nie przeszkodziło to w występom Soni Maselik i zespołu Full Light.

Na płycie Kopca było mnóstwo atrakcji dla najmłodszych, między innymi: kręcenie warkoczyków, malowanie buziek i wiele innych. Była możliwość zakupu smakołyków i napicia się kawy lub herbaty. Nikt na pewno się nie nudził.

Po zakończeniu challenge i koncertach przyszedł czas na odpoczynek oraz regeneracje sił, zapłonęły ogniska, a uczestnicy mieli czas na wspólny relaks po występach. Każdy uczestnik tańca otrzymał “zestaw ogniskowy”.

Imprezę pod patronatem Miasta Piekary Śląskie zorganizowali SPI – Społeczna Piekarska Inicjatywa, Wolontariusze Gwoździa oraz Full Light. Już dzisiaj zapraszamy na kolejne wydarzenia pod Kopcem Wyzwolenia.

#Piekarski Challenge Jerusalema

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter