Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaSportPiłkarze rywalizowali o Puchar im. Stanisława Mastalerza

Piłkarze rywalizowali o Puchar im. Stanisława Mastalerza

Dodano: 14.11.2019 Autor: Andrzej Zazgórnik

Zawodnicy z Kromieryża, Piekar Śląskich i miast ościennych wzięli udział w organizowanym dziś na terenie hali MOSiR Olimpia Międzynarodowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar im. Stanisława Mastalerza.

14 listopada 2019 roku w Hali MOSiR w Piekarach Śląskich odbył się Międzynarodowy Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar im. Stanisława Mastalerza. Organizatorami imprezy, którą patronatem honorowym objęła Prezydent Piekar Śląskich Sława Umińska-Duraj, był Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Oficjalnego otwarcia zawodów dokonał II Zastępca Prezydenta Miasta Piekary Śląskie Paweł Słota. W rozgrywkach wzięły udział drużyny z następujących szkół: Gimnazjum Arcybiskupie z Kriomeryża, Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących z Wojkowic, Zespół Szkół Techniczno – Zawodowych z Piekar Śląskich, Zespół Szkół Poligraficzno – Mechanicznych im. Armii Krajowej z Katowic, II LO im. Jana Matejki z Siemianowic Śląskich. Uczestnicy grali systemem każdy z każdym. Mimo zaciekłej rywalizacji, turniej okazał się przede wszystkim dobrą zabawą, w której nie tylko zawodnicy, ale i kibice spisali się wspaniale.

Ostateczna klasyfikacja zawodów przedstawia się następująco:

I miejsce: Gimnazjum Arcybiskupie z Kriomeryża

II miejsce: Zespół Szkół Poligraficzno – Mechanicznych im. Armii Krajowej z Katowic

III miejsce: II LO im. Jana Matejki z Siemianowic Śląskich

IV miejsce: Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących z Wojkowic

V miejsce: Zespół Szkół Techniczno – Zawodowych z Piekar Śląskich.

Na zakończenie turnieju wszyscy uczestnicy otrzymali z rąk dyrektora szkoły ZSTZ – Adama Szczepańczyka – pamiątkowe puchary i medale.

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter