Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaSportPobiegnijmy z okazji 30-lecia samorządu!

Pobiegnijmy z okazji 30-lecia samorządu!

Dodano: 30.07.2020 Autor: Andrzej Zazgórnik

30-lecie samorządu lokalnego, które celebrowano 27 maja było świętem wszystkich, którzy swą aktywnością zawodową bądź społeczną budują dobro wspólnoty lokalnej i przyczyniają się dla dobra miasta i jego mieszkańców. Z tej okazji organizowany jest okolicznościowy bieg.

Wirtualny Rudzki Półmaraton Industrialny oraz bieg i marszu Nordic Walking na dystansie 10 km są okazją do tego, by uczcić 30-lecie samorządu lokalnego. W ramach biegowej rywalizacji na 10 km przeprowadzona zostanie także klasyfikacja samorządowa, kierowana do wszystkich samorządowców. Patronat nad tym wydarzeniem objął Śląski Związek Gmin i Powiatów.

Po dokonaniu rejestracji do biegu należy pokonać dystans indywidualnie lub w małej grupie. Następnie za pomocą specjalnego formularza należy przesłać swój wynik wraz ze zdjęciem lub zrzutem ekranu pokazującym bieg z widocznym dystansem i czasem potwierdzonym przez urządzenie rejestrujące (zegarek lub telefon z GPS).

Dla zawodników, którzy uzyskają najlepsze wyniki w poszczególnych kategoriach przygotowane zostały puchary, a każdy z uczestników otrzymuje pamiątkowy medal! Chętni tylko do 1 sierpnia 2020 r. mają czas, by zostać posiadaczem wyjątkowego medalu z wygrawerowanym imieniem, nazwiskiem oraz uzyskanym czasem.

Można wystartować w każdym miejscu na świecie, w towarzystwie lub samotnie.

Wszystkie szczegóły na stronie: www.polmaratonrudzki.pl

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter