Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaMiastoPrzy “urazówce” powstanie bezpłatny parking? Głosowanie niebawem

Przy “urazówce” powstanie bezpłatny parking? Głosowanie niebawem

Dodano: 08.11.2019 Autor: Andrzej Zazgórnik

Jest szansa, że w sąsiedztwie Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Chirurgii Urazowej im. J. Daaba w Piekarach Śląskich powstanie bezpłatny parking. O tym, czy inwestycja, w ramach Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego, powstanie, rozstrzygnie głosowanie.

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. J. Daaba będzie miał duży parking? Realizacja takiej inwestycji jest możliwa, ale o jej powodzeniu zdecyduje głosowanie przeprowadzone podczas trwania Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego. Swoje głosy będzie można oddać w dniach 12-30 listopada, klikając w ten link.

Na realizację zadań w ramach Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego przeznaczono kwotę 10 milionów złotych.

Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. Janusza Daaba w Piekarach Śląskich specjalizuje się w leczeniu schorzeń i urazów narządu ruchu, stosuje też wiele nowoczesnych metod leczenia złamań stawów biodrowego, kolanowego i barkowego. W 2008 roku według rankingu szpitali 2008 Rzeczpospolitej zajmował 2 miejsce w zestawieniu szpitali publicznych: monospecjalistycznych bez onkologicznych. Dyrektorem szpitala przy ulicy Bytomskiej 62 jest od 1998 roku prof. nadzw. dr hab. n. med. Bogdan Koczy.

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter