Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaSportRozegrano turnieje 10- i 11-latków w halówce

Rozegrano turnieje 10- i 11-latków w halówce

Dodano: 15.02.2021 Autor: Wojciech Maćkowski

W sobotę i niedzielę  w hali sportowej MOSiR „Olimpia” rozegrane zostały Halowe Mistrzostwa Piekar Śląskich 10-latków i 11-latków w piłce nożnej. Zwycięzcami zostały drużyny APN Olimpii Piekary Śląskie oraz UKS Ruch Radzionków.

W turnieju 10-latków wystąpiło 5 zespołów, spotkania rozgrywano systemem każdy z każdym, mecze trwały po 15 minut i ostatecznie najlepsza okazała się drużyna APN Olimpii Piekary Śląskie, która wyprzedziła Sokół Orzech, trzecie miejsce zajęła J Academy, czwarte GKS Andaluzja, a na piątym miejscu turniej zakończyła drużyna Piasta Ożarowice.

Turniej miał niezwykle zacięty przebieg, a o decydujących rozstrzygnięciach zadecydowało ostatnie spotkanie pomiędzy APN Olimpią, a J Academy.

W turnieju 11-latków wystąpiło 5 zespołów, spotkania rozgrywano systemem każdy z każdym, mecze trwały po 15 minut i ostatecznie najlepsza okazała się drużyna UKS Ruch Radzionków, która wyprzedziła J Academy, trzecie miejsce zajęła drużyna UKS AP Champions Piekary Śląskie, czwarte APN Olimpia, a na piątym miejscu turniej zakończyła drużyna Gwarka Tarnowskie Góry.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, drużyny uhonorowane zostały pucharami i kalendarzami a nagrody wręczał Dyrektor MOSIR Piekary Śląskie Łukasz Tomczyk.