Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaMiastoRozstrzygnięcie konkursu “List do Taty”

Rozstrzygnięcie konkursu “List do Taty”

Dodano: 09.09.2021 Autor: Andrzej Zazgórnik

Poznaliśmy zwycięzców 6. edycji konkursu “List do Taty” organizowanego przez Komisję Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej, której członkiem jest senator Dorota Tobiszowska. W jury oceniającym nadesłane prace zasiadła Natalia Ciupińska-Szoska – I Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Piekary Śląskie.

Tegoroczna edycja konkursu “List do Taty” adresowanego do uczniów szkół podstawowych stała się okazją do podkreślenia ważnej roli, jaką ojciec lub opiekun dziecka odgrywa w życiu i rozwoju młodego człowieka. Jednym z celów zakładanych przez organizatorów było zwrócenie uwagi opinii publicznej na to zagadnienie i promowanie przykładów dobrego ojcostwa.

Wydarzenie adresowane było do uczniów szkół czwartych i piątych szkół podstawowych z Piekar Śląskich i pobliskich, śląskich miejscowości w tym – Rudy Śląskiej, Świętochłowic, Siemianowic Śląskich. W pracach jury uczestniczyła Natalia Ciupińska-Szoska – I Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Piekary Śląskie.

Pierwsze miejsce zajął Kacper Krakowczyk ze Szkoły Podstawowej nr 8 im. J.Sobieskiego w Świętochłowicach, Drugie – Sylwia Tomera ze Szkoły Podstawowej nr
nr 40 im. K.Goduli w Rudzie Śląskie, a trzecie – Zuzanna Zając ze Szkoły Podstawowej nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Chorzowie. Wyróżnienie powędrowało do Emilki Mikosz ze Szkoły Podstawowej nr 28 im. W.Janasa w Rudzie Śląskiej.

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter