Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaSportRuch zagra ze Stalą Brzeg i Zagłębiem Lubin II

Ruch zagra ze Stalą Brzeg i Zagłębiem Lubin II

Dodano: 14.10.2020 Autor: Wojciech Maćkowski

Wszystkich kibiców zapraszamy na kolejne piłkarskie emocje na stadionie przy Cichej 6 w Chorzowie. W ciągu 4 dni „Niebiescy” rozegrają dwa ligowe spotkanie. Najpierw w sobotę (17.10) zmierzą się ze Stalą Brzeg, a w środę (21.10) podejmą rezerwy Zagłębia Lubin. Liczba biletów ograniczona!

Decyzja rządu o wprowadzeniu na terenie całego kraju „żółtej strefy” sprawiła, że maksymalna liczba widzów, która może zasiąść na trybunach stadionu przy Cichej, spadła do 2174 osób. Biorąc pod uwagę, że karnety na domowe mecze „Niebieskich” posiada 1973 kibiców, do wolnej sprzedaży trafiło zaledwie po 200 wejściówek na Trybunę Górną, Trybunę Dolną oraz sektory nr 2 i 3. Ich sprzedaż trwa w Strefie Kibica oraz w Internecie. Dostępne są także karnety.

KUP ONLINE 

Ruch zagra ze Stalą w sobotę, 17 października, a z Zagłębiem w środę, 21 października. Oba spotkania rozpoczną się o godz. 18:00.

* ULGOWY – uczniowie i studenci (15-26 lat), kobiety, seniorzy powyżej 65 lat, niepełnosprawni
* SZKOLNY – uczniowie (7-14 lat)
* Dzieci do lat 6 (urodzone w 2014 r. i młodsze) wchodzą ZA DARMO, lecz wymagane jest wyrobienie w Strefie Kibica darmowego karnetu dla dziecka

Trwa już także sprzedaż dostępów do transmisji z obu meczów – TUTAJ.

 

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter