Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaKulturaSPI NIE ŚPI – VIII Piekarski Przegląd Amatorskich Twórczości Muzycznych

SPI NIE ŚPI – VIII Piekarski Przegląd Amatorskich Twórczości Muzycznych

Dodano: 26.02.2019 Autor: Sylwia Łysakowska

Po raz ósmy zapraszamy artystów amatorów i solistów do wzięcia udziału w Przeglądzie Amatorskich Twórczości Muzycznych. Do 11 marca czekamy na zgłoszenia uczestników spośród których zostanie wyłoniona finałowa dziesiątka, która wystąpi na scenie Ośrodka Kultury Andaluzja już 23 marca. Nagrodą w przeglądzie będzie występ podczas dni miasta oraz nagroda finansowa.

W przeglądzie mogą wziąć udział amatorskie zespoły instrumentalno-wokalne (amatorskie czyli nie związane zawodowo z wykonywaniem muzyki) oraz wykonawcy, soliści, którzy nie posiadają podpisanych kontraktów z wytwórnią muzyczną oraz nie wydały płyty, z której czerpią zyski. Zgłoszenie zespołu jest bardzo proste – wystarczy wypełnić Kartę Zgłoszeniową. Wypełnioną Kartę oraz 1-2 utwory demo, które będą podstawą oceny zespołu/wykonawcy podczas eliminacji, należy dostarczyć osobiście lub drogą mailową:

  • osobiście – wydrukowane dokumenty oraz zgrane na płytę CD utwory – w zamkniętej kopercie do: Ośrodka Kultury „Andaluzja” w Piekarach Śląskich (pokój instruktorów), z dopiskiem „VIII PRZEGLĄD AMATORSKICH TWÓRCZOŚCI MUZYCZNYCH SPI nie ŚPI”,
  • mailowo na adres: administrator@okandaluzja.pl, wówczas utwory mogą być przesłane jako pliki mp3 lub zarejestrowane i umieszczone w serwisach muzycznych (np. YouTube) wtedy w mailu należy zamieścić link do utworów.

Podobnie jak w ubiegłych latach w przeglądzie nie ma żadnych ograniczeń gatunkowych, liczy się tylko profesjonalizm wykonania. Spośród nadesłanych zgłoszeń, jury w dniach 12-13 marca przeprowadzi wybór zespołów, które wystąpią w koncercie finałowym.

Ogłoszenie wyników eliminacji nastąpi 14 marca. Lista uczestników koncertu zostanie opublikowana na stronie www.piekary.pl oraz www.okandaluzja.pl.

Przegląd odbędzie się 23 marca w Ośrodku Kultury Andaluzja w Piekarach Śląskich (ul. Oświęcimska 45). Start o godzinie 14.00.

Karta Zgłoszeniowa oraz regulamin dostępne są w załącznikach poniżej.

Udostępnij artykuł

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter