Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaMiastoSportowy Mikołaj 2021

Sportowy Mikołaj 2021

Dodano: 19.11.2021 Autor: Wojciech Maćkowski

Konkursy, zabawy i mnóstwo niespodzianek – to wszystko czeka dzieci, które w poniedziałek 6 grudnia wezmą udział w imprezie „Sportowy Mikołaj 2021” organizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Impreza odbędzie się w hali sportowej MOSiR „Olimpia” przy ulicy Ziętka 60.

W programie wiele zabaw i konkursów dla najmłodszych mieszkańców miasta w wieku od 4 do 12 lat. Ze względów sanitarnych, będziemy musieli podzielić Sportowego Mikołaja na dwie kategorie wiekowe. Imprezę rozpoczniemy od godziny 17.00, a szczegółowy harmonogram przedstawimy poniżej. Dla wszystkich dzieci przygotowanych zostanie 8 konkurencji sprawnościowych po ukończeniu, których dzieci otrzymają pamiątkowy medal oraz słodki upominek od Mikołaja.

Aby uczestniczyć w Sportowym Mikołaju 2021 każde dziecko musi posiadać darmową wejściówką na imprezę. Tylko dzieci posiadające taką wejściówkę będą mogły wejść na halę i wziąć udział w Sportowym Mikołaju. Bezpłatne wejściówki uprawniające do wejścia na imprezę będą do odbioru w siedzibie MOSiR przy ul. Olimpijska od 15 listopada 2 grudnia w godz. 7.30 – 15.30 (z wyłączeniem każdej soboty i niedzieli). Każda osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki. Prosimy aby na imprezę przychodziło jedynie dziecko biorące udział w Mikołaju z maksymalnie jedną osobą dorosłą.

Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie wejściówki !!!

Harmonogram:

godz. 16.30 – 16.55 – wejście na  halę dzieci wraz z opiekunami z roczników 2013 i młodszych
godz. 17.00 – 18.00 – konkurencje sportowe dla dzieci                           

godz. 18.05 – 18.25 – wejście na halę dzieci wraz z opiekunami z roczników 2009-2012
godz. 18.30 – 19.30 – konkurencje sportowe dla dzieci

Prosimy o przychodzenie poszczególnych grup na swoją godzinę. W hali znajdują się tylko dzieci biorące udział w wydarzeniu oraz jeden rodzic każdego dziecka. Rodzice pozostają na trybunach, przy wejściu na obiekt każdy uczestnik musi mieć ubraną maseczkę, podczas konkurencji maseczkę ściągamy. Osoby przebywające na trybunach prosimy o założenie maseczek.

Organizatorem Sportowego Mikołaja są: Miasto Piekary Śląskie, MOSiR Piekary Śląskie, Stowarzyszenie Piekarskie Koła, WOPR Piekary Śląskie a współorganizatorami: Straż Miejska Piekary Śląskie, KMP Piekary Śląskie, GKS Transbed Andaluzja, MKS Olimpia Medex Piekary Śląskie, Lecymy Durś oraz Hufiec ZHP Piekary Śląskie.

Zapraszamy!

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter