Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaMiastoStartuje “Biblioteka pod chmurką”

Startuje “Biblioteka pod chmurką”

Dodano: 17.11.2020 Autor: Wojciech Maćkowski

Drodzy Czytelnicy! Wiemy, że obecny czas jest ciężki dla wielu z nas, dlatego Miejska Biblioteka Publiczna w Piekarach Śląskich chce, abyście mogli nadal korzystać z jej usług. Dlatego w Bibliotece Centralnej uruchomiona zostaje usługa “Biblioteka pod chmurką” z możliwością wypożyczenia do 5 książek lub audiobooków i odbioru ich o wyznaczonej godzinie. Z usługi skorzystać mogą czytelnicy ze wszystkich bibliotek naszej sieci.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Teodora Heneczka zaprasza od wtorku 17.11.2020 r. Zanim zadzwonisz, koniecznie przeczytaj zasady wypożyczania:
 
Jak wypożyczyć książkę?
 
Zadzwoń do Biblioteki Centralnej na numer 32 767-59-75 i podaj bibliotekarzowi numer karty bibliotecznej oraz listę konkretnych tytułów, które chcesz wypożyczyć. Podczas rozmowy bibliotekarz poinformuje Cię o dostępności tych pozycji. Umów się, aby odebrać przygotowane książki/audiobooki na konkretny dzień i godzinę (w godzinach 8-14). Odbierz zamówienie w przygotowanym miejscu (skrzynka umieszczona przed biblioteką) i ciesz się lekturą. Pamiętaj o zwrocie pozycji wypożyczonych w Bibliotece Centralnej do wrzutni przy wejściu!
 
Prosimy pamiętać o kilku zasadach:
1. Wypożyczanie odbywa się bez kontaktu z bibliotekarzem i bez możliwości wejścia do biblioteki.
2. Brak możliwości wypożyczenia książek jeśli konto jest zablokowane.
3. Nie zapisujemy nowych czytelników.
4. Obsługa od poniedziałku do piątku od 8.00 do 14.00.
5. Prosimy o przygotowanie listy tytułów do wypożyczenia.

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter