Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaMiastoŚwiąteczny kiermasz w MSP 9 za nami

Świąteczny kiermasz w MSP 9 za nami

Dodano: 07.12.2017 Autor:

W sobotę, 2 grudnia, w Miejskiej Szkole Podstawowej nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi w Piekarach Śląskich odbył się świąteczny kiermasz ozdób i upominków bożonarodzeniowych pod hasłem “Między nami Aniołami”. Wśród gości, którzy odwiedzili tego dnia szkołę nie zabrakło również Prezydent Miasta Piekary Śląskie Sławy Umińskiej-Duraj.

W kiermaszu uczestniczyli nie tylko uczniowie szkoły i ich rodzice, ale także wielu mieszkańców, którzy wśród upominków i dekoracji mogli znaleźć świąteczne prezenty dla siebie i swoich bliskich. Wśród wielu przygotowanych na ten dzień atrakcji, każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Każdy, kto odwiedził tego dnia szkołę, miał również okazję ocenić prace plastyczne wykonane przez jej uczniów i zagłosować na najciekawsze pomysły. W głosowaniu wyróżniono następujące osoby:

1 miejsce – Weronika Czepy (kl. 3b)
2 miejsce – Filip Kwaśny (kl. 5c)
3 miejsce – Paulina Jureczko (kl. 5c)
Wyróżnienie – Maciej Broda (kl. 7b)

Organizatorzy składają szczególne podziękowania uczniom klas 3b, 4d, 5c i 7c, pani Beacie Otton, państwu Małgorzacie i Piotrowi Przybylok oraz ich córce Dominice, którzy udostępnili swoją kolekcję świątecznych aniołów. Podziękowania należą się również uczniom klasy 7a, którzy pomogli w przygotowaniu wystawy.

Udostępnij artykuł

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter