Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaMiastoSzatnie MOSiR wyremontowane i gotowe do użytku

Szatnie MOSiR wyremontowane i gotowe do użytku

Dodano: 26.06.2020 Autor: Andrzej Zazgórnik

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zmienia się dzięki realizowanym obecnie inwestycjom. Po wydzieleniu kolejnych boisk, instalacji oświetlenia i systemu nawadniania murawy przyszła pora na remont szatni.

Teren piekarskiego MOSiR-u zmienia się na lepsze dzięki realizacji zadań wykonywanych w ramach zadania pod nazwą Modernizacja Boiska piłkarskiego i zaplecza sanitarno-szatniowego MOSiR przy ul. Olimpijskiej 3 w Piekarach Śląskich. W ramach pierwszego etapu prac, o czym informowaliśmy w artykule Zakończył się pierwszy etap prac na boisku MOSiR-u powstały dwa boiska treningowe, których zadaniem jest rozładowanie tłoku, który występuje na obiekcie wraz ze wzrostem zainteresowania mieszkańców miasta aktywnością na świeżym powietrzu.

Obecnie zrealizowana została druga część zadania. Wykafelkowano, znajdujące się w suterenie, pomieszczenie z natryskami. Zainstalowano nowoczesną armaturę prysznicową, wyremontowano szatnie na piętrze, natryski, toaletę i pokój sędziów. To jednak nie wszystko. W ramach przeprowadzonych prac wymieniono drzwi, zainstalowano nowe oświetlenie, zakupiono ławki dla zawodników. Z szatni oraz pomieszczeń korzystać będą kluby sportowe, osoby biorące udział w imprezach organizowanych na terenie obiektu oraz użytkownicy obiektu przy ul. Olimpijskiej 3.

Opisywane działania dofinansowane są z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu Sportowa Polska – Program Rozwoju Lokalnej Infrastruktury Sportowej w kwocie ponad 331 tysięcy złotych.

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter