Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaKulturaTrwa głosowanie na finalistów SPI nie ŚPI

Trwa głosowanie na finalistów SPI nie ŚPI

Dodano: 16.03.2021 Autor: Andrzej Zazgórnik

“IX Przegląd Amatorskich Twórczości Muzycznych SPI nie ŚPI” organizowany wspólnie przez Ośrodek Kultury “Andaluzja” i Młodzieżową Radę Miasta Piekary Śląskie trwa. Teraz chętni mogą oddać głos na swoich ulubionych artystów. Mają na to czas do 19 marca do godziny 12.00.

Artyści biorący udział w wyjątkowej, tegorocznej odsłonie przeglądu SPI nie ŚPI zaprezentowali swoje utwory w internecie. Materiały wideo dokumentujące ich występy opublikowane są w mediach społecznościowych Ośrodka Kultury “Andaluzja”. Swoich faworytów można wesprzeć, oddając na nich głos poprzez dodanie reakcji “Lubię to” lub “Super” pod wybranym przez siebie materiałem wideo. Ostatecznie wybrany zostanie jeden solista i jeden zespół muzyczny. Ogłoszenie wyników nastąpi 22 marca na stronie internetowej “Andaluzji” oraz jej profilu facebookowym. Szczegółowy regulamin znajduje się poniżej.

Nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca, czyli zdobycie największej ilości głosów w głosowaniu w kategorii solistów jak i w kategorii zespołów, jest awans do ścisłego finału “IX Przeglądzie Amatorskich Twórczości Muzycznych SPI NIE ŚPI”.

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter