Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaKulturaTrwają Dni Miasta! Zobaczcie zdjęcia!

Trwają Dni Miasta! Zobaczcie zdjęcia!

Dodano: 14.07.2019 Autor: Martyna Grieger

Kolejny dzień piekarskiego święta już za nami! Wszyscy, którzy zdecydowali się spędzić tę sobotę na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji z pewnością nie pożałowali!

Dni Miasta nabierają tempa. Piekarzanie mieli dziś możliwość wzięcia udziału w kolejnych fantastycznych koncertach, które z pewnością na długo pozostaną w ich pamięci. Sobotnią zabawę rozpoczęły występy laureatów konkursów organizowanych przez Młodzieżowe Domy Kultury w Piekarach Śląskich oraz występ zwycięzcy Festiwalu SPI nie ŚPI. Następnie na naszej scenie zaprezentował się zespół Tukej. Śląskie, funkowo-rockowe brzmienia zdecydowanie przypadły zebranym do gustu!

Największych emocji dostarczyły dziś jednak gwiazdy wieczoru – Monika Lewczuk oraz grupa After Party. Ich koncerty zgromadziły na płycie MOSiR-u niezwykle liczne grono słuchaczy, dostarczając wszystkim niesamowitych wrażeń! Nie był to koniec sobotnich atrakcji, bowiem ostatecznym finałem tego dnia była dyskoteka. W taneczny nastrój wprawił wszystkich zebranych, stojący za konsolą, DJ Adam Gruca!

Już jutro wielkie podsumowanie tegorocznych Dni Piekar Śląskich! Niedzielną zabawę rozpocznie, tradycyjnie już, Festiwal Integracyjny “Skrzydła”. Następnie przed piekarską publicznością zaprezentują się: Dawid Janiak, zespół Blue Party, Cezary Pazura, a także grupa Akurat i Andrzej Piaseczny. Ogromne emocje gwarantowane!

Serdecznie zapraszamy, a jednocześnie zachęcamy wszystkich do obejrzenia galerii z dzisiejszej zabawy!

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter