Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaMiastoTydzień Przedsiębiorcy z ZUS

Tydzień Przedsiębiorcy z ZUS

Dodano: 17.09.2019 Autor: Andrzej Zazgórnik

Zakład Ubezpieczeń Społecznych organizuje “Tydzień Przedsiębiorcy”. Akcja skierowana jest zarówno do właścicieli firm, jak i wszystkich osób planujących założenie działalności gospodarczej.

ZUS organizuje, w dniach 23 – 27 września,  „Tydzień Przedsiębiorcy”. Spotkania w ramach tego wydarzenia odbędą się także w naszym mieście. Cykliczna akcja informacyjno-edukacyjna kierowana jest do wszystkich działających już przedsiębiorców, jak również do osób planujących poczynienie pierwszych kroków w świecie biznesu.

Temat przewodni tegorocznej akcji to „Zatrudniam legalnie – pracuję legalnie”. W programie seminaria, spotkania z ekspertami oraz porady specjalistów.

W dniu 23 września w Centrum Usług Społecznych przy ulicy Żwirki 23 w Piekarach Śląskich w od godz. 13.00 do godz. 14.00  odbędzie się Seminarium “Zatrudniam legalnie – współpraca z ZUS przy ustalaniu i wypłacie świadczeń krótkoterminowych” oraz od godz. 14.00 do godz. 15.00 “Zatrudniam legalnie – pracuję legalnie: mam z tego tytułu świadczenia”. Dodatkowo 24 września w godzinach 13.00-15.00 w Piekarach Śląskich odbędzie dyżur ekspertów w Centrum Usług Społecznych przy ulicy przy ulicy ul. Kusocińskiego 4. Od godz. 13.00 do godz. 14.00  odbędzie się Seminarium “Zatrudniam legalnie – ubezpieczenia unijne”, zaś w godzinach 14.00 – 15.00 omawiany będzie temat “Dobrowolne formy spłaty zadłużenia”.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w spotkaniach organizowanych na terenie Piekar Śląskich proszone są o zapowiedzenie swojej obecności pod nr telefonu: 32 393-93-55 lub 575-514-943 (Anna Cuda, Zespół Obsługi Inwestora).

Szczegółowe informacje na temat terminów, miejsc seminariów i dyżurów ekspertów zaproszonych instytucji dostępne są w placówkach Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz w budynku Urzędu Miasta Piekary Śląskie przy ulicy Bytomskiej 92.

Udostępnij artykuł

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter