Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaKulturaUczennice MSP 9 wśród laureatów konkursu

Uczennice MSP 9 wśród laureatów konkursu

Dodano: 01.03.2021 Autor: Andrzej Zazgórnik

Uczennice Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 9 znalazły się wśród laureatek konkursu plastycznego “Jaki znak Twój? – Orzeł Biały” organizowanego przez Biuro Poselskie Posła na Sejm RP Michała Wójcika. Obecny podczas uroczystości wręczył nagrody rzeczowe i dyplomy, a z osobami nieobecnymi z uwagi na kwarantannę – połączył się zdalnie.
 
Biuro Poselskie Posła na Sejm RP Michała Wójcika zorganizowało konkurs plastyczny pod patronatem Michała Wójcika, Ministra w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Uczennice Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 9 znaleźli się wśród laureatek. 1 miejsce zajęła uczennica klasy 2A – Emilia Raczyńska, a wyróżnienia otrzymały z kolei Martyna Rogalska i Zuzanna Górska z klasy 1A, które przebywają obecnie na kwarantannie. Zdobywczyni 1. miejsca odebrała z rąk Posła Wójcika nagrodę i dyplom. Klasa 2A integracyjna przygotowała z kolei krótki program artystyczny związany tematycznie z konkursem.
 
Dzięki zdalnemu połączeniu wspomniane wcześniej uczennice klasy 1a, które były nieobecne w szkole (zdobywczynie wyróżnień) – Zuzanna Górska i Martyna Rogalska również miały okazję i możliwość uczestnictwa w uroczystości, a wideorelacja z uroczystości dostępna jest w mediach społecznościowych:


Wszystkim wyróżnionym uczennicom gratulujemy.

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter