Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaMiastoUczniowie Zespołu Szkół nr 1 napisali kolejną książkę!

Uczniowie Zespołu Szkół nr 1 napisali kolejną książkę!

Dodano: 11.03.2019 Autor: Sylwia Łysakowska

Do sprzedaży trafiła kolejna książka, której autorami są uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Piekarach Śląskich. Publikacja ta nosi tytuł “Internet również dla seniora”. Dziś uczniowie ZS nr 1 przekazali egzemplarz swojej publikacji Prezydent Miasta Sławie Umińskiej-Duraj.

“Internet również dla seniora” to obszerny poradnik dedykowany wszystkim osobom chcącym w pełni poznać i nauczyć się wykorzystywać możliwości współczesnego Internetu. Adresowany jest on zarówno do osób młodszych, jak i do seniorów, którzy coraz częściej aktywnie wykorzystują sieć i chcieliby dowiedzieć się więcej o jej potencjale. Autorami publikacji są uczniowie piekarskiego Zespołu Szkół nr 1 – Karol  Zwierzchowski oraz Jakub Hewig. Ich prace nad książką nadzorował Marek Smyczek – nauczyciel informatycznych przedmiotów zawodowych.

W zeszłym tygodniu ilustrowany poradnik trafił do sprzedaży oraz do wielu bibliotek w naszym kraju. Jego twórcy spotkali się również z Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 Jolantą Gottwald i przekazali jej jeden z książkowych egzemplarzy. Podczas spotkania obecny był również absolwent ZS1 Łukasz Sobiech, wykładowca Uniwersytetu Trzeciego Wieku, który pełnił funkcję redaktora i nadzorował cały proces powstawania tej wyjątkowej publikacji.

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter