Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaMiastoUczniowie ZS1 pomogą mieszkańcom rozliczyć zeznania podatkowe

Uczniowie ZS1 pomogą mieszkańcom rozliczyć zeznania podatkowe

Dodano: 06.04.2018 Autor:

Uczniowie klasy III Technikum Ekonomicznego w piekarskim Zespole Szkół nr 1, którzy obecnie przebywają na czterotygodniowej praktyce w Urzędzie Skarbowym, pomogą mieszkańcom wypełnić rozliczenia podatkowe za rok 2017. Akcja “Rozlicz swój PIT z ekonomistami” odbędzie się już 10 kwietnia w budynku ZS1.

Akcja “Rozlicz swój PIT z ekonomistami” w piekarskim Zespole Szkół nr 1 odbędzie się już po raz drugi. W ubiegłym roku z pomocy uczniów profilu Technik Ekonomista skorzystali między innymi podopieczni oraz absolwenci szkoły. Organizatorzy akcji mają nadzieję, że tym razem zachęcą oni także swoich rodziców, przyjaciół czy znajomych. Pomoc w rozliczeniu PIT’ów świadczona będzie oczywiście za darmo.

Wszystkich mieszkańców chcących skorzystać z pomocy przyszłych ekonomistów oraz ich opiekunów zapraszamy już 10 kwietnia między godziną 15.00 a 17.00 do Zespołu Szkół nr 1 w Piekarach Śląskich przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 49.

Będzie to doskonała okazja dla uczniów szkoły, by spożytkować zdobytą podczas praktyk zawodowych wiedzę i umiejętności, pomagając jednocześnie mieszkańcom Piekar. Aby mogli oni jeszcze lepiej przygotować się do tego zadnia, zostaną dodatkowo przeszkoleni przez pracowników Urzędu Skarbowego w Piekarach Śląskich właśnie w kwestii rozliczeń podatkowych. Szkolenie to zaplanowano na 27 marca.

Już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do skorzystania z pomocy uczniów ZS1.

Udostępnij artykuł

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter