Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaMiastoUKS Orzeł Biały zaprasza na zajęcia sportowe

UKS Orzeł Biały zaprasza na zajęcia sportowe

Dodano: 15.09.2021 Autor: Andrzej Zazgórnik

Uczniowski Klub Sportowy “Orzeł Biały” Piekary Śląskie prowadzi rekrutację na zajęcia gimnastyczne odbywające się w sali gimnastycznej im. Joachima Świętka przy ulicy Drzymały 3 w Brzezinach Śląskich. Chętni mają do wyboru ćwiczenia ogólnorozwojowe i skoki na ścieżce. Zapisy prowadzone są telefonicznie pod numerem 696-916-870.

UKS Orzeł Biały zaprasza dzieci na zajęcia ogólnorozwojowe prowadzone w dwóch grupach wiekowych: 6-8 lat (gr. młodsza) oraz 9 lat i starsi (gr. starsza)
Chętni spotykają się z trenerami w poniedziałki, środy i piątki  (16:00-17:00 gr. młodsza, 17:00-18:00 gr. starsza).
 
Zajęcia ogólnorozwojowe mają na celu przede wszystkim podnoszenie ogólnej sprawności dzieci oraz kształtowanie zdolności motorycznych z naciskiem na siłę mięśni oraz gibkość i elastyczność ciała. Zakres zajęć zawiera naukę oraz doskonalenie podstawowych elementów gimnastycznych, a szczegóły opisano w mediach społecznościowych:

Inną propozycją dla najmłodszych miłośników sportu są zajęcia air track odbywające się na ścieżce gimnastycznej. Treningi mają odbywać się we wtorki i środy. Co szykują instruktorzy dla swoich podopiecznych?

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter