Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaMiastoUtrudnienia w ruchu w związku z Tour de Piekary i Piknikiem Rodzinnym

Utrudnienia w ruchu w związku z Tour de Piekary i Piknikiem Rodzinnym

Dodano: 14.09.2018 Autor:

W związku z organizacją wydarzeń: Tour de Piekary oraz Pikniku Rodzinnego w Piekarach Śląskich, które odbędą się pod Kopcem Wyzwolenia 15 września  w godzinach 9:00 – 22:00 wprowadzona zostanie tymczasowa zmiana organizacji ruchu.

W dniu 15 września u stóp piekarskiego Kopca Wyzwolenia zorganizowane zostaną: wyścig rowerowy Tour de Piekary oraz Piknik Rodzinny “Sport wzbogaca – nałóg zatraca”. (Więcej informacji: Wyścig rowerowy Tour de Piekary , Piknik Rodzinny ).

Od godziny 9:00 do godziny 15:00 zamknięte zostaną następujące ulice:

– Do Kopca Wyzwolenia,

-Jana Pawła II na odcinku od skrzyżowania z ul. Do Kopca do skrzyżowania z ul. Inwalidów Wojennych,

-Inwalidów Wojennych od Jana Pawła II do skrzyżowania z Wyzwolenia,

-Wyzwolenia od skrzyżowania z Inwalidów Wojennych do skrętu w ul. Do Kopca Wyzwolenia.

Od godziny 15:00 do godziny 22:00 natomiast, nastąpi zmiana w organizacji ruchu drogowego. W ciągu ul. Jana Pawła II na odcinku od ul. Inwalidów do DW 911 zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy z kierunkiem jazdy od ul. Bytomskiej do DW 911. Na przedmiotowym odcinku wyznaczony zostanie postój pojazdów po lewej stronie z możliwością skośnego parkowania oraz na ścieżce rowerowej, która zostanie wyłączona z ruchu. Dojazd do ul. Bytomskiej od DW 911 zostanie zapewniony poprzez wyznaczony objazd DW 911 i ul. Pod Lipami.

W wyznaczonym sektorze ruch pieszy dozwolony będzie wyłącznie po chodnikach i poboczach. Dla zachowania bezpieczeństwa uczestników i obserwatorów wydarzeń, należy zwrócić szczególną uwagę na zachowanie i przemieszczanie się dzieci i zwierząt domowych.

W wyznaczonym pasie drogowym zabronione jest parkowanie samochodów.
Dodatkowe informacje można uzyskać w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji tel. 32-768-10-10

Udostępnij artykuł

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter