Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaMiasto“Uzależnienia dewastują marzenia”

“Uzależnienia dewastują marzenia”

Dodano: 23.11.2022 Autor: Wojciech Maćkowski

Urząd Miasta Piekary Śląskie ogłasza konkurs “Uzależnienia dewastują marzenia” skierowany do uczniów piekarskich szkół podstawowych i ponadpostawowych w wieku 13 – 18 lat. Aby wziąć udział w zmaganiach należy nakręcić krótki filmik w tematyce szeroko rozumianej profilaktyki uzależnień. Na zgłoszenia czekamy do 8 grudnia 2022 r.

Celem konkursu jest zmniejszenie skali zjawiska uzależnień, uświadamianie na temat konsekwencji związanych z uzależnieniami od narkotyków, dopalaczy, alkoholu, fast-foodów, smartfonów itp; zwrócenie uwagi na niebezpieczeństwo, jakie niosą uzależnienia oraz promocja profilaktyki, a także zdrowego stylu życia.

Konkurs jest skierowany dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych w wieku 13-18 lat uczęszczających do placówek na terenie miasta Piekary Śląskie. Formą konkursu jest nagranie kreatywnego filmiku w tematyce szeroko rozumianej profilaktyki uzależnień. Nagrany film należy przesłać na pocztę mailową organizatora: kulturalnepiekary@piekary.pl. Długość filmu nie może przekraczać 60 sekund.

Komisja konkursowa przyzna nagrody rzeczowe za 3 najlepsze prace. Wyniku zostaną zaprezentowane do 12 grudnia br.

Poniżej znajduje się regulamin konkursu wraz z niezbędnymi oświadczeniami. Zapraszamy do udziała.

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter