Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaKulturaWarsztaty dla najmłodszych w MDK nr 2

Warsztaty dla najmłodszych w MDK nr 2

Dodano: 14.05.2019 Autor: Martyna Grieger

Serdecznie zachęcamy najmłodszych piekarzan do udziału w majowych warsztatach kulinarnych oraz zajęciach kreatywnych, które odbędą się w siedzibie Młodzieżowego Domu Kultury nr 2. Wspaniałej zabawy i niezwykłych wrażeń z pewnością nie zabraknie!

W każdy piątek maja w MDK nr 2 w Piekarach Śląskich odbywają się fantastyczne warsztaty dedykowane najmłodszym piekarzanom. Zajęcia te nie tylko rozbudzają ich wyobraźnię, rozwijają zdolności kulinarne i manualne, ale także stanowią okazję do świetnej zabawy i zawarcia nowych znajomości.

Już w najbliższy piątek, 17 maja, o godzinie 16.30 rozpoczną się warsztaty kreatywne, podczas których dzieci będą miały możliwość własnoręcznego wykonania opakowań na prezenty. Z kolei tydzień później, 24 maja, o godzinie 15.00 odbędą się warsztaty kulinarne. Tego dnia młodzi mieszkańcy naszego miasta spróbują swych sił w przygotowaniu domowych ciastek i słodkości.

Zapisy na zajęcia trwają w sekretariacie Młodzieżowego Domu Kultury nr 2  przy ul. Bytomskiej 152 (wejście od ul. Popiełuszki 1).

Serdecznie zachęcamy do udziału!

 

 

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter