Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaKulturaWielkie Kolędowanie z zespołem Golec uOrkiestra

Wielkie Kolędowanie z zespołem Golec uOrkiestra

Dodano: 24.01.2019 Autor: Sylwia Łysakowska

Zapraszamy na Wielkie Kolędowanie z zespołem Golec uOrkiestra, które odbędzie się 25 stycznia (piątek) o godz. 19:00. Choć bilety na koncert rozeszły się w mgnieniu oka, wszyscy chętni, którzy nie zdążyli nabyć wejściówek, będą mogli uczestniczyć w tymże widowisku za pośrednictwem telebimu ustawionego na Rajskim Placu.

W piątek 25 stycznia o godzinie 19:00 w Bazylice NMP i św. Bartłomieja w Piekarach Śląskich będzie miał miejsce niezwykły koncert zespołu Golec uOrkiestra. Jego członkowie zaprezentują mieszkańcom naszego miasta wspaniałe wykonania tradycyjnych kolęd i pastorałek w prawdziwie góralskim stylu. Dla przybyłych dostępna będzie także kawiarenka, w której skosztować będzie można oryginalnych przysmaków góralskich. 

Podczas koncertu wstęp do Bazyliki będą miały jedynie osoby posiadające odebrane wcześniej wejściówki. Chętni, którzy nie zdążyli nabyć biletów na piątkowe wydarzenie, będą mogli obejrzeć jego transmisję za pomocą telebimu ustawionego na Rajskim Placu przy piekarskiej Bazylice.

Koncert Golec uOrkiestry jest organizowany w ramach Wielkiego Kolędowania w “Piekarskim Betlejem”, którego organizatorem jest Sanktuarium Matki Bożej Piekarskiej. Więcej informacji o tym przedsięwzięciu znaleźć można TUTAJ.

UWAGA! Termin koncertu uległ zmianie, w związku z żałobą narodową. Planowany na 18 stycznia koncert odbędzie się tydzień później – 25 stycznia. Wejściówki na koncert nie tracą swojej ważności.

Serdecznie zachęcamy do udziału w wydarzeniu!

 

Udostępnij artykuł

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter