Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaMiastoWirtualna akcja charytatywna dla rodzin poległych policjantów

Wirtualna akcja charytatywna dla rodzin poległych policjantów

Dodano: 30.05.2023 Autor: Anna Jurczyńska

Komenda Miejska Policji w Piekarach Śląskich zaprasza wszystkich chętnych do udziału w wirtualnej akcji charytatywnej na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach „Wiosna na okrągło”. W terminie od 15 maja do 15 czerwca 2023 r. należy przejechać rowerem, na rolkach, hulajnodze, deskorolce dowolny dystans przez minimum 25 minut i udokumentować go, rejestrując się wcześniej online. Opłaty startowe wnoszone są w formie darowizny na rzecz Fundacji, minimalna kwota wynosi 35 zł. 

Akcja, której organizatorem jest Wydział Prezydialny Gabinetu Komendy Głównej Policji i Fundacja Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach, ma charakter charytatywny. Jej celem jest propagowanie zdrowego stylu życia, aktywności fizycznej, integracja, realizacja pasji, a także wsparcie podopiecznych Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach opłaty startowe wnoszone są w formie darowizny na rzecz Fundacji, minimalna kwota wpłaty to 35 zł. 

Zapisy odbywają się online pod adresem zapisyonline.pl.

Każdy uczestnik zobowiązany jest do przejechania dowolnego dystansu w czasie minimum 25 minut (rower, rolki, hulajnoga, deskorolka inne pojazdy „na kółkach” napędzane siłą mięśni) w dozwolonym dla rodzaju aktywności i bezpiecznym miejscu.

Każdy z uczestników zobowiązany jest również do udokumentowania swojej aktywności poprzez wysłanie zdjęcia lub print screen z aplikacji lub smartwatcha (dystans, czas przejazdu i data) w terminie od 15 maja do 15 czerwca 2023 r. na adres: wyniki@zapisyonline.pl.

Prosimy zapoznać się z regulaminem akcji dostępnym na stronie internetowej piekarskiej policji.

Udostępnij artykuł