Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaMiastoWspieramy Metropolitalną Wigilię dla Samotnych!

Wspieramy Metropolitalną Wigilię dla Samotnych!

Dodano: 12.12.2019 Autor: redaktorcentrum

Przygotowania do Metropolitalnej Wigilii dla Samotnych, która odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym, trwają. Gromadzone są kolejne niezbędne rzeczy, ale nie wszystko jest jeszcze gotowe. O szczegółach w trakcie zorganizowanej dziś konferencji prasowej opowiadał Prezes Fundacji Wolne Miejsce Mikołaj Rykowski.

Metropolitalna Wigilia dla Samotnych to ogromne przedsięwzięcie charytatywne dla mieszkańców Górnego Śląska. O jego szczegółach w trakcie konferencji prasowej opowiadał Prezes Fundacji “Wolne Miejsce” Mikołaj Rykowski. Przypomniał historię narodzin tej idei i podzielił się z zebranymi swoimi wspomnieniami dotyczącymi tego, jak rozrosła się ona do dzisiejszych rozmiarów. Nie zabrakło również informacji o tym, jakie potrzeby mają organizatorzy, by zrealizować swój cel. Miasto Piekary Śląskie bierze udział w organizacji tego wydarzenia. Zorganizowaliśmy do tej pory zbiórkę pluszaków dla mam samotnie wychowujących dzieci i promujemy wydarzenie zarówno w szkołach, jak i mediach społecznościowych. Niebawem w mieście pojawią się plakaty informacyjne.

 

Dodajmy, że na dzisiejszym wydarzeniu wydarzeniu obecni byli przedstawiciele śląskich miast, wśród których znalazła się także delegacja z Piekar Śląskich. Więcej informacji na temat Metropolitalnej Wigilii dla Samotnych można odnaleźć TUTAJ.

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter