Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaMiastoWykonaj zdjęcia do piekarskiego kalendarza na 2022 rok

Wykonaj zdjęcia do piekarskiego kalendarza na 2022 rok

Dodano: 21.01.2021 Autor: Wojciech Maćkowski

Zachęcamy do udziału w konkursie fotograficznym Piekarskie Cztery Pory Roku. Wystarczy wykonać ciekawe zdjęcie Piekar Śląskich i przesłać je nam. Najlepsze prace znajdą się w piekarskim kalendarzu na 2022 r.

Celem konkursu jest promocja miasta Piekary Śląskie, zwiększenie zainteresowania walorami historycznymi, krajobrazowymi i kulturowymi miasta oraz wydanie kalendarza na rok 2022. Zdjęcia muszą zawierać elementy pozwalające na jednoznaczne powiązanie ich z Miastem Piekary Śląskie. Każdy uczestnik może przesłać maksymalnie 12 zdjęć konkursowych.

Docelowo kalendarz otrzyma format A3 i będzie zawierał dwanaście zdjęć obrazujących poszczególne miesiące w naszym mieście.

Zdjęcia przyjmowane będą w terminie od dnia ogłoszenia do 24.10.2021 r., włącznie, na adres poczty elektronicznej: kulturalnepiekary@piekary.pl

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 5.11.2021 r. na stronie internetowej piekary.pl. Uczestnicy zostaną także powiadomieni o wynikach konkursu telefonicznie.

Nagrody zostaną przyznane autorom zdjęć, które uzyskają najwyższą ocenę jury. Nagrody nie sumują się.
I miejsce – nagroda pieniężna w wysokości 1000 złotych,
II miejsce– nagroda pieniężna w wysokości 500 złotych,
III miejsce – nagroda pieniężna w wysokości 250 złotych.

Przewiduje się również przyznanie wyróżnień w postaci nagród rzeczowych.

Poniżej regulamin konkursu fotograficznego Piekarskie Cztery Pory Roku wraz z koniecznymi zgodami. Zachęcamy do zapoznania się i oczywiście czekamy na Wasze zdjęcia.

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter