Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaKultura“Wymyśliłem Ciebie…” – koncert w MDK

“Wymyśliłem Ciebie…” – koncert w MDK

Dodano: 02.03.2021 Autor: Andrzej Zazgórnik

Koncert “Wymyśliłem Ciebie…” zorganizowany zostanie 7 marca o godzinie 16.00 w Miejskim Domu Kultury. Okazją do wspólnego wysłuchania utworów z repertuaru Andrzeja Zauchy będzie wyjątkowe święto, którym jest Dzień Kobiet.

Podczas wydarzenia, na które zapraszają Prezydent Miasta Piekary Śląskie Sława Umińska-Duraj oraz Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Piekarach Śląskich Marcin Baron wystąpią: Orkiestra Wojskowa w Bytomiu, Magdalena Krzywda-Krzysteczko oraz Daniel Cebula-Orynicz.

W repertuarze znajdą się piosenki Andrzeja Zauchy w nowych, zaskakujących aranżacjach. Usłyszymy m.in.: “Jak na lotni zawieszony”, “Wymyśliłem ciebie”, “C’est la vie” czy “Bezsenność we dwoje”.

Koncert odbędzie się w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury 7 marca, o godzinie 16.00. Więcej informacji zamieszczono tym adresem oraz w mediach społecznościowych, gdzie można na bieżąco śledzić informacje na temat wydarzenia:

Koncert odbędzie się przy zachowaniu aktualnych obostrzeń. W zależności od sytuacji epidemiologicznej jego termin może ulec zmianie.

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter