Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaSportZachęcamy do korzystania z obiektów sportowych w naszym mieście

Zachęcamy do korzystania z obiektów sportowych w naszym mieście

Dodano: 16.08.2018 Autor: Sylwia Łysakowska

Lato w pełni. Pogoda dopisuje. Wszystkich, którzy spędzają wakacje w mieście, serdecznie zachęcamy do wybrania aktywności fizycznej i skorzystania ze sportowej oferty, jaką przygotowały dla swoich mieszkańców Piekary!

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich przeszedł prawdziwą metamorfozę i obecnie jest jednym z najnowocześniejszych obiektów sportowych w regionie. Odwiedzający mogą tu skorzystać z jego nowoczesnych boisk wielofunkcyjnych, czy profesjonalnych kortów tenisowych. Najnowszą inwestycją, jaka została zrealizowana na terenie piekarskiego MOSiRu jest bezpieczny i atrakcyjny basen plenerowy, będący fantastycznym rozwiązaniem w upalne dni. Tuż przy nim wybudowany został wodny plac zabaw, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród najmłodszych mieszkańców naszego miasta. Specjalnie dla nich, stworzony został również plac zabaw na świeżym powietrzu, przyciągający każdego dnia mnóstwo dzieci.

Więcej informacji dotyczących korzystania ze sportowych obiektów MOSiRu, godziny ich otwarcia oraz szczegółowy cennik można znaleźć na stronie: www.mosir.piekary.pl.

Dodatkowo, zachęcamy wszystkich mieszkańców naszego miasta do korzystania z internetowego systemu rezerwacji sal sportowych. Aby zarezerwować wybrany obiekt wystarczy wejść na stronę www.piekary.pl i wykonać kolejne kroki. Poniżej zamieszczamy filmik instruktażowy, pokazujący jak w szybki i łatwy sposób dokonać takiej internetowej rezerwacji.

 

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter