Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaSportZachęcamy do udziału w piekarskim GRAND PRIX

Zachęcamy do udziału w piekarskim GRAND PRIX

Dodano: 26.04.2019 Autor: Sylwia Łysakowska

Młodzieżowa Rada Miasta Piekary Śląskie wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich przypominają zapraszają do udziału w piekarskim GRAND PRIX “Biegaj razem z nami”. Pierwszy z czterech biegów odbędzie się już 28 kwietnia w Brzozowicach-Kamieniu.

Wszystkich miłośników biegania, niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania, zapraszamy na pierwszy z cyklu biegów organizowanych w ramach piekarskiego GRAND PRIX “Biegaj razem z nami”. Jego uczestnicy zdobywają punkty kolejno w 4 biegach klasyfikacyjnych. Pierwszy z nich odbędzie się w Brzozowicach-Kamieniu, kolejny w Brzezinach Śląskich oraz na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Ostatni, finałowy bieg zaplanowano na 8 września i odbędzie się on pod Kopcem Wyzwolenia.

Punkty w poszczególnych kategoriach wiekowych przyznawane są w każdym biegu, w zależności od zajętego miejsca. Szczególną kategorią rywalizacji jest klasyfikacja drużynowa piekarskich szkół, dla których punkty podczas trwania całego GRAND PRIX mogli zdobywać uczniowie, nauczyciele, a także rodzice. Do klasyfikacji generalnej zaliczone zostaną wszystkie uzyskane wyniki, a suma zdobytych punktów zadecyduje o końcowej lokacie.

Zapraszamy wszystkich zarówno do wzięcia udziału w biegu, jak i dopingowania zawodników.

Start zapisów od godziny 9:00. Szczegółowy regulamin imprezy znaleźć można na stronie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich – www.mosir.piekary.pl.

Udostępnij artykuł

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter