Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaMiastoZmiana systemu ogrzewania na Brzezinach

Zmiana systemu ogrzewania na Brzezinach

Dodano: 18.01.2023 Autor: Wojciech Maćkowski

Zakończyła się zmiana sposobu ogrzewania budynku przy ulicy Walentego Roździeńskiego 36. Umowa na modernizację została podpisana w zeszłym roku przez ZGM Piekary Śląskie i stare piece zostały zlikwidowane. W 4 mieszkaniach zamontowana została nowa instalacja gazowa i instalacja etażowego centralnego ogrzewania. Mieszkania wyposażone zostały m.in. w dwufunkcyjne kotły kondensacyjne i nowe grzejniki.

ZGM Piekary Śląskie stara się sukcesywnie likwidować kopciuchy. W zależności od posiadanych możliwości finansowych, przeprowadzane są kolejne zmiany sposobów ogrzewania budynków gminy.

W listopadzie 2022 r. zakończyły się prace związane ze zmianą sposobu ogrzewania nieruchomości przy ulicy Ziętka 29, a na początku roku roboty w budynkach przy ul. Janty 14-16 i ul. Bytomskiej 161.

W maju 2022 zostały podpisane umowy na wykonanie dokumentacji projektowych – zmiana sposobu ogrzewania – dla nieruchomości położonych przy ul. Hutniczej 1, 3 i 5 w Piekarach Śląskich, tam także prace związane z wykonaniem ogrzewania etażowego gazowego zostały zakończone.

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter