Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaKulturaZapraszamy na Festyn Kulturalno-Sportowy w Brzezinach Śląskich!

Zapraszamy na Festyn Kulturalno-Sportowy w Brzezinach Śląskich!

Dodano: 12.09.2018 Autor: Sylwia Łysakowska

Radny Rady Miasta Piekary Śląskie Tadeusz Wieczorek przy współpracy z piekarskim Dzielnicowym Domem Kultury serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców miasta do udziału w Festynie Kulturalno-Sportowym “Pożegnanie lata”. Wydarzenie to, pod honorowym patronatem Prezydent Miasta, odbędzie się 15 września w godzinach: 15:00 – 22:00 na stadionie KS Orzeł Biały.

Już 15 września stadion KS Orzeł Biały w Brzezinach Śląskich zamieni się w miejsce pełne wspólnej zabawy i integracji mieszkańców. Wszystko bowiem za sprawą Festynu Kulturalno-Sportowego z okazji zakończenia lata, na który serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Piekar Śląskich.

Organizatorzy wydarzenia – radny Tadeusz Wieczorek oraz Dzielnicowy Dom Kultury gwarantują wiele atrakcji zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych uczestników. W programie znalazł się m.in. występ Orkiestry Dętej Piekary-Julian i wesoła biesiada z Mirosławem Jędrowskim. Każdy najmłodszy uczestnik imprezy będzie mógł skorzystać także z wielu atrakcji – darmowych dmuchańców, malowania twarzy czy konkursów plastycznych i zabaw sportowych z nagrodami.

Wydarzenie odbędzie się pod honorowym patronatem Prezydent Piekar Śląskich Sławy Umińskiej-Duraj.

Udostępnij artykuł

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter