Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaMiastoZapraszamy na kiermasz świąteczny w MSP nr 9

Zapraszamy na kiermasz świąteczny w MSP nr 9

Dodano: 06.12.2018 Autor: Sylwia Łysakowska

Już w najbliższą sobotę, 8 stycznia w Miejskiej Szkole Podstawowej nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi z włączonymi Oddziałami Miejskiego Gimnazjum nr 1 w Piekarach Śląskich odbędzie się świąteczny kiermasz pod hasłem “Nim pierwsza gwiazdka…”. Wszyscy, którzy się na nim zjawią, będą mogli nie tylko zakupić bożonarodzeniowe ozdoby, ale także skosztować śląskiego jadła, wziąć udział w warsztatach malowania bombek, czy obejrzeć pokaz zumby.

W imieniu Dyrekcji, organizatorów i całego Grona Pedagogicznego serdecznie zapraszamy na niezwykły kiermasz świąteczny, który będzie miał miejsce 8 grudnia w godzinach od 9.00 do 13.00 w budynku Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 9 przy ulicy Waculika 10. Na przybyłych czekać będzie moc wrażeń. Śląskie potrawy, chata z piernika, czy pokazy uczniów z Zespołu Szkół Techniczno-Zawodowych oraz z Zespołu Szkół nr 1 w Piekarach Śląskich to jedynie nieliczne z przygotowanych na tę okazję atrakcji.

Dodatkowo, zaproszenie na tegoroczny kiermasz świąteczny przyjęli członkowie Jednostki Wojskowej AGAT z Gliwic oraz prawdziwy magik, którzy uświetnią wydarzenie swą obecnością.

Zdobyte środki finansowe zostaną przeznaczone na remont dużej świetlicy szkolnej, na co dzień służącej nie tylko jako jadalnia, miejsce zabaw i występów, ale również jako sala lekcyjna.

Serdecznie zachęcamy do udziału w kiermaszu!

Zdjęcie: https://www.tapetus.pl/96211,gwiazdy-choinka-bombki.php

Udostępnij artykuł

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter