Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaMiastoZmiany w lokalizacji obwodowych komisji wyborczych

Zmiany w lokalizacji obwodowych komisji wyborczych

Dodano: 24.05.2019 Autor: Sylwia Łysakowska

Informujemy, że w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r. lokalizacja obwodowych komisji wyborczych obejmujących obwody głosowania nr 11 i 12, które mieściły się w Miejskiej Szkole Podstawowej nr 2 w Piekarach Śląskich przy ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 8, została przeniesiona do Powiatowego Urzędu Pracy w Piekarach Śląskich, ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 14.

W poniższym załączniku znaleźć można listę obwodów głosowania oraz adresy siedzib obwodowych komisji wyborczych dla miasta Piekary Śląskie. Wszystkie lokale wyborcze będą czynne od godz. 7:00 do godz. 21:00.

W związku z trwającym remontem Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 2 w Piekarach Śląskich, siedzibę obwodowej komisji wyborczej dla obwodu nr 11 i 12, która do tej pory mieściła się w placówce, przeniesiono do Powiatowego Urzędu Pracy przy ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 14.

Nr obwodu
głosowania

Granice obwodu głosowania

Siedziba obwodowej komisji wyborczej

11

Ulice: Gen. Jerzego Ziętka od nr 60 do nr 66 parzyste, Piotra Skargi

Powiatowy Urząd Pracy, 
ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 14,
41-940 Piekary Śląskie

12

Ulice: Adama Didura, Boczna, Józefa Bema, Kazimierza Wielkiego, Konstantego Damrota, Krótka, Ks. Jerzego Popiełuszki, Mikołaja Kopernika, Nerlicha, Papieża Jana Pawła II od nr 2 do 28 parzyste
i od nr 1 do 47 nieparzyste, Stanisława Moniuszki,
Wawrzyńca Hajdy, Zygmunta Starego

Powiatowy Urząd Pracy, 
ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 14,
41-940 Piekary Śląskie

 
Składy obwodowych komisji wyborczych, jak i wszelkie informacje dotyczące nadchodzących wyborów dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej: TUTAJ.

Zachęcamy jednocześnie do zapoznania się z filmem informacyjnym przygotowanym przez Państwową komisję Wyborczą, który przedstawia jak prawidłowo oddać swój głos:

 

Udostępnij artykuł

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter