Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaKulturaZumbowe szaleństwo trwa!

Zumbowe szaleństwo trwa!

Już jutro (5 sierpnia) przed Miejskim Domem Kultury w Piekarach Śląskich odbędą się kolejne zajęcia w ramach wakacyjnego cyklu spotkań z zumbą. To jedna z ostatnich szans aby poczuć latynoamerykański klimat i spalić trochę zbędnych kalorii! Zajęcia jak zwykle poprowadzi senegalczyk Paco Mbengue. Hasło, które przyświeca tegorocznym spotkaniom brzmi „Sport wzbogaca – nałóg zatraca”.

Zarówno w zeszłym roku, jak i w tym, przez całe lato zajęcia z zumby odbywały się na boiskach sportowych w różnych dzielnicach Piekar Śląskich. Cykl tegorocznych zajęć, których niestety nie zostało już zbyt wiele, cieszy się dużą popularnością przede wszystkim wśród pań. Poniżej podajemy terminarz tych spotkań, które jeszcze przed nami:

5.08., godz. 13.00-14.00: Szarlej – plac przed Miejskim Domem Kultury

12.08., godz. 13.00-14.00: Nowe Osiedle – dworzec autobusowy

19.08., godz. 13.00-14.00: Stare Osiedle – stadion Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji

Wielki finał wakacyjnego cyklu spotkań z zumbą zaplanowany jest 2 września na terenie Kopca Wyzwolenia w Piekarach Śląskich. W programie Festynu Rodzinnego oprócz tańca będą m.in.: występy piekarskich kapel, pokazy antyterrorystów, karate, pokazy udzielania pierwszej pomocy przez straż pożarną i WOPR, taniec z ogniem oraz wiele innych atrakcji – również dla najmłodszych.

Wydarzenie organizują Komenda Miejska Policji w Piekarach Śląskich i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Honorowym patronatem objęła je prezydent Sława Umińska-Duraj.

W załączniku przekazujemy plakat promujący wydarzenie.

Serdecznie zapraszamy!

Pliki do pobrania