Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaMiastoŻyczenia w Dniu Pracownika Socjalnego

Życzenia w Dniu Pracownika Socjalnego

Dodano: 21.11.2021 Autor: Wojciech Maćkowski

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego składamy serdeczne życzenia wszystkim osobom wykonującym ten trudny i wymagający zawód, szczególne podziękowania kierujemy na ręce pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Piekarach Śląskich oraz Domu Pomocy Społecznej w Piekarach Śląskich.

Chcemy Państwa zapewnić, że trzymamy za Was mocno kciuki. Mamy pełną świadomość, że przed kadrą socjalną jest dzisiaj ogromne zadanie dbania nie tylko o innych, ale i o siebie nawzajem. Czujemy zobowiązanie i wdzięczność za Wasze wysiłki i starania na rzecz drugiego człowieka.

W imieniu wszystkich mieszkańców Piekar Śląskich chcemy dziś podziękować, za Wasze osobiste zaangażowanie, za wysokie kompetencje i oddanie, a przede wszystkim za empatię i poświęcenie.

Życzymy wszelkiej pomyślności oraz tego, by każdy dzień tej trudnej i odpowiedzialnej pracy przyniósł poczucie zadowolenia, motywację do podejmowania oraz osiągania wytyczonych celów. Niech ta praca daje Państwu jak najwięcej satysfakcji, ludzkiej wdzięczności, przyjaźni i życzliwości.

     Tomasz Wesołowski    Sława Umińska-Duraj
Przewodniczący Rady Miasta Prezydent Miasta
  Piekary Śląskie  Piekary Śląskie

 

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter