Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaMiastoŻyczenia z okazji Dnia Ratownika WOPR

Życzenia z okazji Dnia Ratownika WOPR

Dodano: 29.06.2020 Autor: Andrzej Zazgórnik

29 czerwca swoje święto obchodzą Ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Z tej okazji chcielibyśmy złożyć Ratownikom najserdeczniejsze życzenia satysfakcji ze służby na rzecz ratowania ludzkiego zdrowia i życia, a jednocześnie podziękowania za codzienny trud i poświęcenie.

W tym szczególnym dniu pragniemy złożyć najlepsze życzenia wszystkim Ratownikom WOPR. Wasza troska o bezpieczeństwo, zdrowie i życie ludzkie zasługuje na najwyższe uznanie. Każdy dzień stawia przed Wami niezwykle odpowiedzialne zadania i motywuje do podejmowania kolejnych, niejednokrotnie niebezpiecznych, wyzwań.

Praca Ratownika to nie tylko ratowanie ludzkiego życia nad wodą, ale także upowszechnianie nauki oraz umiejętności pływania, prowadzenie akcji profilaktycznych i szkoleniowych. Szczególne życzenia oraz podziękowania kierujemy w stronę Prezesa oraz Ratowników Oddziału Powiatowego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Piekarach Śląskich. Cieszymy się, że Oddział WOPR w naszym mieście tak prężnie się rozwija, a skuteczność podejmowanych przez piekarskich Ratowników działań jest coraz większa.

Jednocześnie życzymy powodzenia w realizacji wszystkich przedsięwzięć, wytrwałości w dotychczasowych działaniach, nieustającego zapału oraz wszelkiej pomyślności zarówno na gruncie zawodowym, jak i osobistym.

                                       Tomasz Wesołowski                                        Sława Umińska-Duraj
Przewodniczący Rady Miasta Prezydent Miasta
Piekary Śląskie  Piekary Śląskie

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter