Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaKultura“Kino zaangażowane społecznie” w SDK

“Kino zaangażowane społecznie” w SDK

Dodano: 17.03.2021 Autor: Andrzej Zazgórnik

Spółdzielczy Dom Kultury organizuje 19 marca spotkanie z cyklu “Kino zaangażowane społecznie”. Kolejna odsłona cyklu rozpocznie się o godzinie 18.30, a zebrani będą mogli uczestniczyć w dyskusji na temat zagadnień poruszonych w filmie.
 
19 marca 2021 roku w Spółdzielczym Domu Kultury przy ul. Kazimierza Wielkiego 1 o godzinie 18:30 odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu “Kino zaangażowane społecznie”. Wspólnie z Dorotą Pryndą – reżyserką filmu “Autonomiści” zebrani wezmą udział w dyskusji na temat zagadnień  poruszonych w dokumencie. Do dyskusji i komentarza zaproszeni zostali: śląski europoseł Łukasz Kohut oraz lokalny działacz społeczny Kamil Jarząbek.
  • Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
  • Wydarzenie może przybrać formułę online w momencie podwyższonych obostrzeń epidemicznych związanych z pandemią COVID-19 w Polsce.
  • Ilość miejsc ograniczona – rezerwacja pod numerem telefonu: 32 287 19 00
W Spółdzielczym Domu Kultury i Klubie Spółdzielni Mieszkaniowej obowiązują wytyczne dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce wprowadzone przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, Ministerstwo Rozwoju oraz Główny Inspektorat Sanitarny.

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter