Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaKulturaProblem uzależnień i przemocy okiem dziecka. Konkurs plastyczny

Problem uzależnień i przemocy okiem dziecka. Konkurs plastyczny

Dodano: 04.10.2019 Autor: Andrzej Zazgórnik

Uzależnienia i przemoc są poważnymi problemami społecznymi. Będą one tematem konferencji organizowanej w grudniu przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie. Zanim jednak nastąpi poważna debata, dzieci zapraszane są do udziału w konkursie plastycznym, którego tematem przewodnim są te zagadnienia.

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie, Zespół interdyscyplinarny  ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie oraz Gminna Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych organizują konkurs plastyczny “NIEPROSZENI GOŚCIE W RODZINIE – uzależnienia i przemoc”. Do udziału w nim zapraszani są uczniowie piekarskich szkół podstawowych z klas VI-VIII. Uczestnicy mogą wykonać pracę plastyczną w dowolnej formie (np. plakat, kolaż instalacja związane z tematem przewodnim). Prace konkursowe należy składać do pedagoga szkolnego do dnia 10 listopada 2019 roku. Szczegóły zamieszczono na plakacie:

Dla laureatów konkursu przygotowano atrakcyjne nagrody. Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie konkursu dostępnym na stronie internetowej www.mopr.piekary.pl.

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter