Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaMiastoRuszyła III tura naboru wniosków o zamianę mieszkania

Ruszyła III tura naboru wniosków o zamianę mieszkania

Dodano: 16.07.2018 Autor: Sylwia Łysakowska

Dziś, 16 lipca rozpoczęła się III tura naboru wniosków o zamianę mieszkania osób będących najemcami mieszkań w zasobie gminy Piekary Śląskie a zainteresowanych zamianą na mieszkanie położone w budynku przy ul. Generała Jerzego Ziętka 60. Zachęcamy do składania wniosków, które przyjmowane będą od 16 lipca do 28 września.

Obecnie na terenie obiektu przy ul. Generała Jerzego Ziętka 60 trwają prace budowlane. Zasób mieszkaniowy piekarskiego ZGMu powiększy się o 62 świeżo wyremontowane lokale o podwyższonym standardzie. Całościowy koszt inwestycji to blisko 6 milionów złotych.

Pierwsza tura naboru wniosków o zamianę wzbudziła duże zainteresowanie wśród mieszkańców. Najwięcej złożonych dokumentów dotyczyło mieszkań o dużej powierzchni, przekraczającej 50m2. Do zasiedlenia wciąż pozostaje 28 mieszkań: 2 lokale jednopokojowe, 25 mieszkań dwupokojowe oraz 1 lokal trzypokojowy przystosowany dla osoby niepełnosprawnej poruszającej się na wózku inwalidzkim.

Zarządzenie Prezydenta Miasta w sprawie III tury naboru w “Programie Dla Systematycznych”, prognozowane opłaty za nowe mieszkania oraz szczegółowe informacje na temat zamiany znaleźć można w załącznikach poniżej. Poniżej zamieszczamy również bezpośredni odnośnik do strony Biuletynu Informacji Publicznej, z której pobrać można wszelkie potrzebne dokumenty: Zamiana lokalu mieszkalnego w ramach zamiany z Gminą Piekary Śląskie.

Przypominamy także, że szczegółowych informacji na temat programu oraz warunków zamiany udzielają:

Biuro Gospodarki Mieszkaniowej
Urzędu Miasta Piekary Śląskie
ul. Bytomska 92, 41-940
tel.: (32) 39 39 399, (32) 39 39 398
e-mail: lokalowy@piekary.pl
pokój nr 109

oraz

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Piekarach Śląskich
ul. Gen. Jerzego Ziętka 60
41-940 Piekary Śląskie
tel.: (32) 287 29 81, (32) 287 22 41
zgm@zgm.piekary.pl

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter