Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaMiastoWczuj się w rolę Prezydenta Miasta – zapraszamy do udziału w konkursie!

Wczuj się w rolę Prezydenta Miasta – zapraszamy do udziału w konkursie!

Dodano: 13.05.2019 Autor: Sylwia Łysakowska

Urząd Miasta w Piekarach Śląskich po raz kolejny zaprasza do udziału w konkursie pod hasłem “Gdybym był/a Prezydentem Miasta Piekary Śląskie”. Konkurs ten jest skierowany do uczniów klas 7 i 8 piekarskich szkół podstawowych oraz uczniów klas 3 gimnazjalnych. Nagrodą dla zwycięzcy konkursu będzie możliwość spędzenia Dnia Dziecka w roli prezydenta miasta.

Zadaniem konkursowym jest stworzenie filmu, trwającego nie dłużej niż 5 minut, w formie spotu wyborczego – autoprezentacji pod hasłem “Gdybym był/a Prezydentem Miasta Piekary Śląskie”. Wczuj się w role kandydata na stanowisko Prezydenta Piekar Śląskich i nagraj film. Liczy się dobra zabawa i kreatywne pomysły!

Prace konkursowe można dostarczyć:

  • osobiście (na nośniku pendrive lub płycie DVD) do Kancelarii Prezydenta Miasta Piekary Śląskie (ul. Bytomska 84, 41-940 Piekary Śląskie),
  • pocztą na adres: Kancelaria Prezydenta Miasta, Urzędu Miasta Piekary Śląskie, ul. Bytomska 84, 41-940 Piekary Śląskie,
  • mailowo na adres: prezydent@piekary.pl.

Prace przyjmowane będą do 17 maja (w przypadku przesłania pracy pocztą – nie decyduje data stempla pocztowego). Zgłoszenia przyjmowane będą w zamkniętych i opisanych kopertach z podanym imieniem i nazwiskiem ucznia, miejscem zamieszkania oraz nazwą szkoły, a także z dopiskiem: Konkurs „Gdybym był/a Prezydentem Miasta Piekary Śląskie”, na nośniku elektronicznym typu np.: płyta CD/DVD, pendrive.

Nagroda za zdobycie pierwszego miejsca to m.in. dzień spędzony w Urzędzie Miasta na stanowisku Prezydenta Miasta Piekary Śląskie. Zwycięzca będzie mógł wczuć się w tę rolę 31 maja. Dla wszystkich laureatów przewidziano również nagrody rzeczowe.

Regulamin konkursu można znaleźć w załącznikach poniżej.

Udostępnij artykuł

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter