Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaSportAuto Śliwka Piekarski Półmaraton z Nocną zaDyszką i Marszem Nordic Walking

Auto Śliwka Piekarski Półmaraton z Nocną zaDyszką i Marszem Nordic Walking

Dodano: 17.07.2019 Autor: Martyna Grieger

Stowarzyszenie Lecymy Durś we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich oraz Urzędem Miasta zapraszają wszystkich biegaczy oraz miłośników Nordic Walking na Auto Śliwka Piekarski Półmaraton połączony z Nocną zaDyszką oraz Marszem NW. Zawody te odbędą się 20 lipca!

Auto Śliwka Piekarski Półmaraton to rywalizacja, która sprawi, że nasze miasto stanie się prawdziwą nocną stolicą biegów. Otóż w najbliższą sobotę, 20 lipca, o godzinie 21.00 setki biegaczy i walkerów zgromadzą się na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Olimpijskiej 3, by wspólnie wziąć udział w sportowych zmaganiach. Uczestnicy wydarzenia będą mogli wystartować zarówno w zawodach na dystansie 21,0975 km (Piekarski Półmaraton), jak i w towarzyszącym im biegu pod nazwą Nocna zaDyszka, którego dystans wyniesie 10 km, oraz w zawodach Nordic Walking, jakie rozstrzygnięte zostaną na długości około 8 km. Podczas imprezy przewidywane są również konkurencje biegowe dla najmłodszych pasjonatów sportu.

Prócz wyróżnień i medali dla wszystkich zawodników, każdy będzie miał także możliwość zdobycia NAGRODY GŁÓWNEJ ŠKODY CITIGO, która rozlosowana zostanie wśród startujących biegaczy i walkerów!

Szczegółowe informacje oraz regulamin zawodów znaleźć można na profilu Auto Śliwka Piekarski Półmaraton – Nocna zaDyszka – Marsz Nordic Walking.

Honorowy patronat nad wydarzeniem sprawuje Prezydent Miasta Piekary Śląskie Sława Umińska-Duraj.

Informacje o planowanych tej nocy utrudnieniach w ruchu znaleźć można TUTAJ.

 

Udostępnij artykuł

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter