Kalendarz wydarzeń
Urząd MiastaMiastoKolejna odsłona kampanii promującej tereny inwestycyjne w Piekarach Śląskich

Kolejna odsłona kampanii promującej tereny inwestycyjne w Piekarach Śląskich

Dodano: 13.12.2017 Autor:

W ostatnich dniach ruszyła kolejna odsłona kampanii promującej tereny inwestycyjne w Piekarach Śląskich, na którą składają się emisja spotu telewizyjnego oraz radiowego, jak również reklama w prasie o zasięgu lokalnym, regionalnym oraz ogólnokrajowym.

Przygotowany spot reklamowy jest błyskawiczną wersją wideo, którego premiera dopiero przed nami. Kampania skierowana jest do potencjalnych inwestorów, w szczególności małych i średnich przedsiębiorców oraz szerokiego grona podmiotów zainteresowanych prowadzeniem działalności w Piekarach Śląskich.

Materiał reklamowy będzie prezentowany na spotkaniach biznesowych oraz targach promujących tereny inwestycyjne.

Promocja terenów inwestycyjnych możliwa jest dzięki realizacji przez Gminę Piekary Śląskie projektu pod nazwą Przygotowanie infrastruktury umożliwiającej lokowanie i prowadzenie działalności gospodarczej na terenie zdegradowanym i poprzemysłowym w Piekarach Śląskich współfinansowanym przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020. Dzięki projektowi za ponad 5 milionów złotych wykonano również odwodnienie terenu poprzez budowę sieci kanalizacji deszczowej oraz wybudowano drogę wewnętrzną, w efekcie, czego uzbrojonych zostało 13, 38 ha terenów inwestycyjnych objętych granicami Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Pełna oferta inwestycyjna znajduje się na stronie: www.biznes.piekary.pl

Zapraszamy do śledzenia kolejnych odsłon kampanii promującej piekarskie tereny inwestycje!

Udostępnij artykuł

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter