Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaImprezyBal seniorów w stylu westernowym

Bal seniorów w stylu westernowym

Dodano: 13.02.2020 Autor: Monika Pacukiewicz

Prawie 200 osób przyszło w czwartek na Bal w stylu westernowym organizowany przez Urząd Miasta Piekary Śląskie i Ośrodek Kultury „Andaluzja”. O popularności takich imprez najlepiej świadczy fakt, że wejściówki rozeszły się w 15 minut!

Przy biesiadnych stołach zasiedli przedstawiciele miejskich uniwersytetów III wieku, Klubów Seniora, Polskiego Związku Emerytów i Rencistów, piekarskiej Rady Seniorów czy stowarzyszenia amazonek. Razem z piekarzanami bawili się seniorzy z sąsiednich Wojkowic.

Gości przywitała Sława Umińska-Duraj, prezydent miasta – na balu z gwiazdą szeryfa. Ale pomysłowo przebranych osób było znacznie więcej: kowboje, śpiewaczki w piórach… O nastrój i dobrą zabawę dbali artyści z Teatru Trip. Seniorom podczas zabawy towarzyszyli m.in. radny Czesław Wymysło, przedstawiciele Urzędu Miasta, Ilona Ogiołda, dyrektor Dzielnicowego Domu Kultury i Maciej Gazda, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie.

Przepyszny poczęstunek zapewniła niezawodna drużyna z Zespołu Szkół Technicznych i Zawodowych. Uczniowie byli też kelnerami podczas balu.

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter