Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaSportBiegamy dla Olka

Biegamy dla Olka

Dodano: 29.12.2021 Autor: Andrzej Zazgórnik

Bieg charytatywny i marsz Nordic Walking „Biegamy dla Olka” odbędzie się 16 stycznia o godzinie 11.00 na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Olimpijskiej 3. Jego organizatorami są Komenda Miejska Policji w Piekarach Śląskich, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich oraz Stowarzyszenie Lecymy Durś. Środki zebrane w ramach wydarzenia przeznaczone będą na rehabilitację kilkumiesięcznego chłopca.
 
Olek urodził się w kwietniu 2021 roku ze zdiagnozowanym małogłowiem, niedosłuchem obustronnym i niskim napięciem mięśniowym. Olek wymaga codziennej intensywnej rehabilitacji, co oczywiście wiąże się z ogromnymi nakładami finansowymi. Każdy z Państwa, kto chce pomóc Olkowi w powrocie do zdrowia, do normalnego funkcjonowania może wziąć udział w biegu i marszu Nordic Walking dla Olka.
 
Bieg i marsz odbędą się na dystansie 5 kilometrów w lesie Dioblina i nie mają charakteru rywalizacji sportowej, nie będzie prowadzony pomiar czasu. Obowiązuje limit 250 uczestników. Start i meta zawodów usytuowane będą na stadionie MOSIR przy ul. Olimpijskiej 3. Początek zawodów o godz. 11.00. Konieczne jest wypełnienie dokumentów dostępnych poniżej.
 
Aby wziąć udział w zawodach należy zapisać się poprzez wysłanie maila na adres sportpiekary@interia.pl wpisując w treści maila: imię i nazwisko, rok urodzenia oraz załączając do maila potwierdzenie przelewu kwoty 40 zł, które jest jednocześnie opłatą startową, która w całości zostanie przeznaczona na leczenie Olka. Dla wszystkich uczestników przygotowane będą pamiątkowe medale oraz ciepły poczęstunek.
 
Wpłaty dokonujemy na konto:
Bank Milennium
85 1160 2202 0000 0001 9214 1142
Tytułem: 2048 Aleksander Piontek
Odbiorca: Fundacja Serca dla Maluszka

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter