Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaSportFinał Biegowego Grand Prix 2022

Finał Biegowego Grand Prix 2022

Dodano: 07.10.2022 Autor: Wojciech Maćkowski

W najbliższą niedzielę, 9 października odbędzie się piąta i zarazem finałowa edycja tegorocznych zmagań w ramach Biegowego Grand Prix MOSiR 2022. Początek rywalizacji o godz. 10.00, na stadionie MOSiR przy ul. Olimpijskiej 3. Zapisy uczestników przyjmowane będą w dniu zawodów od godz. 9.00 do 9.55. 

Początek zmagań o godz. 10.00, zapisy uczestników przyjmowane będą do godz. 9.55 w dniu zawodów. W poprzedniej edycji Biegowego GP pod Kopcem Wyzwolenia wystartowało 154 uczestników, a w klasyfikacji szkół prowadzą uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych przed Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 9 i Miejską Szkołą Podstawową nr 5.

Przypominamy, iż osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę rodziców do udziału w zawodach. Organizatorami Biegowego GP MOSiR 2022 są MOSiR Piekary Ślaskie oraz Młodzieżowa Rada Miasta Piekary Śląskie.

V edycja finał stadion MOSiR – start 9 października godz. 10.00.

Zawody Grand Prix są imprezą ogólnodostępną, w której udział mogą wziąć wszyscy chętni począwszy od dzieci w wieku przedszkolnym. Celem imprezy jest promowanie aktywnego spędzania wolnego czasu, podnoszenie sprawności ruchowej wśród dzieci, młodzieży i osób starszych oraz integracja i budowanie pozytywnych relacji pomiędzy uczestnikami. Zapisy odbywają się w dniu zawodów.

Regulamin Biegowego Grand Prix 2022

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter