Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaImprezyGala wręczenia nagród dla najlepszych sportowców w MDK ODWOŁANA!

Gala wręczenia nagród dla najlepszych sportowców w MDK ODWOŁANA!

Dodano: 10.03.2020 Autor: redaktorcentrum

[AKTUALIZACJA]

W związku z decyzją Wojewody Śląskiego wydarzenia organizowane na terenie województwa śląskiego (w tym plebiscyt “Nasi Sportowcy 2019”) zostają ODWOŁANE. Treść decyzji podjętej po zorganizowanym dziś spotkaniu Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego znajduje się w oficjalnym komunikacie Wojewody Śląskiego.

Wcześniej pisaliśmy:

Plebiscyt “Nasi Sportowcy 2019” ma za zadanie wyłonienie najbardziej cenionych, piekarskich sportowców. Kto tym razem zostanie wyróżniony?

Uznani sportowcy i trenerzy, a także ważne wydarzenia sportowe organizowane na terenie naszego miasta nominowano w plebiscycie “Nasi Sportowcy 2019”, którego organizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich. Głosowanie prowadzone było od 7 lutego do 3 marca 2020 roku. Głosy oddawane były zarówno poprzez media społecznościowe, jak i SMS-y. Teraz przyszła pora na rozstrzygnięcie głosowania.

Ogłoszenie wyników oraz wręczenie wyróżnień odbędzie się 13 marca 2020 podczas Sportowej Gali zorganizowanej w Miejskim Domu Kultury w Piekarach Śląskich. Początek wydarzenia, które uświetnione zostanie występami akrobatek UKS “Orzeł Biały”, mażoretek UKS “Azaria” oraz pokazem freestyle footballu o godzinie 18.00. Do udziału w tym święcie piekarskiego sportu zapraszamy wszystkich chętnych.

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter