Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaMiastoMałżonkowie świętowali Diamentowe i Złote Gody

Małżonkowie świętowali Diamentowe i Złote Gody

Dodano: 21.06.2022 Autor: Wojciech Maćkowski

21 czerwca w Urzędzie Stanu Cywilnego małżonkowie świętowali Diamentowe i Złote Gody.  Spotkanie rozpoczęło się od części oficjalnej, podczas której gratulacje i serdeczne życzenia jubilatom złożyła Sława Umińska-Duraj – Prezydent Piekar Śląskich oraz Anita Rabsztyn – Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego.

Diamentowe Gody świętowali dziś Państwo: Teresa i Roman Opara. Jubileusz Złotych Godów obchodzili z kolei Państwo: Anna i Józef Szybalscy, Róża i Edward Manterys, Krystyna i Roman Langer, Irena i Jan Nowak, Halina i Henryk Różyńscy, Ewa i Edward Mrożek, Halina i Józef Siegel oraz Wanda i Edward Gruda.

– Spotkania z Wami Szacownymi Jubilatami należą do moich najmilszych obowiązków. Rocznica 60. i 50. godów to wyjątkowa chwila, swoim przykładem pokazujecie jak należy budować małżeństwo na solidnych i trwałych fundamentach. Drodzy Jubilaci życzę Wam przede wszystkim zdrowia, abyście jeszcze wiele lat spędzili razem. Cieszcie się dziećmi, wnukami i prawnukami, służąc im swoim doświadczeniem i mądrością życiową – powiedziała Prezydent Miasta Piekary Śląskie Sława Umińska-Duraj.

Wszystkie pary otrzymały pamiątkowe listy gratulacyjne i kwiaty. Jubilaci Złotych Godów zostali odznaczeni, w imieniu Prezydenta RP, Medalami Róży, a aktu dekoracji dokonała Prezydent Miasta.

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter