Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaMiastoPary małżeńskie świętowały Złote Gody

Pary małżeńskie świętowały Złote Gody

Dodano: 13.10.2021 Autor: Andrzej Zazgórnik

Małżonkowie świętowali dziś, 13 października, Złote Gody.  Spotkanie zorganizowane w Urzędzie Stanu Cywilnego stało się okazją do złożenia gratulacji i okolicznościowych życzeń, które przekazały jubilatom Sława Umińska-Duraj – Prezydent Piekar Śląskich oraz Anita Rabsztyn – Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego.

Jubileusz Złotych Godów obchodzili dziś Państwo: Ewa i Grzegorz Zdebik, Krystyna i Piotr Kopacz, Krystyna i Zygmunt Winkler, Kornelia i Andrzej Michalik, Stefania i Andrzej Kaszuba,, Teresa i Marian Mituta, Łucja i Henryk Duccy, Danuta i Antoni Lepszy, Adela i Szczepan Stanisz, Klaudia i Bronisław Skórka, Jolanta i Piotr Pancherz, Zofia i Jan Pająk, Anna i Leonard Wareccy, Halina i Leszek Kostur.

– Udowadniacie swoim życiem, że warto budować relacje na wartościach, które niezależnie od mody są wciąż takie same. Zbudowaliście swój związek na fundamencie nie do zniszczenia. To nie tylko miłość, choć ona jest spoiwem, ale także wierność, szacunek, wzajemne zrozumienie, cierpliwość i kompromis. Przetrwaliście wszystkie trudności, które sprawiły, że staliście się sobie jeszcze bliżsi. Życzę Państwu, byście żyli w zdrowiu i traktowali kolejny dzień jako okazję do spędzenia czasu razem. Bądźcie nadal wzorem dla swoich dzieci, wnuków i prawnuków – powiedziała Prezydent Miasta Piekary Śląskie Sława Umińska-Duraj.

Jubilaci Złotych Godów zostali odznaczeni, w imieniu Prezydenta RP, Medalami Róży, a aktu dekoracji dokonała Prezydent Miasta.

Udostępnij artykuł

Udostępnij..
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter