Mapa Piekary.pl
Facebook Piekary.pl
Urząd MiastaImprezyPierwszy koncert w ramach SPI nie ŚPI za nami!

Pierwszy koncert w ramach SPI nie ŚPI za nami!

Dodano: 18.09.2020 Autor: redaktorcentrum

Zespoły Audiogram, BWH i Mole zaprezentowały swoją twórczość podczas pierwszej odsłony Przeglądu Amatorskich Twórczości SPI nie ŚPI.

Wczoraj, 17 września, na scenie Ośrodka Kultury “Andaluzja” swoją twórczość – w ramach Przeglądu Amatorskich Twórczości SPI nie ŚPI – zaprezentowały Audiogram, BWH i Mole.

Cykliczne wydarzenie, odbywające się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Piekary Śląskie Sławy Umińskiej-Duraj, doczekało się dziewiątej z kolei odsłony. Od lat przyciąga następnych twórców, którzy chcą zaprezentować się przed publicznością. Tym razem formuła, z uwagi na obostrzenia z koronawirusem, została zmieniona. Chętni muszą jednak pamiętać, że zgłoszenia przyjmowane są przez organizatorów do 31 grudnia.

Czterej najlepsi wykonawcy biorący udział w przeglądzie organizowanym przez OK “Andaluzja” i Młodzieżową Radę Miasta będą ubiegać się o nagrodę główną w postaci możliwości występu podczas dni miasta oraz nagrody finansowej.

Warto pamiętać, że w przeglądzie mogą wziąć udział amatorskie zespoły instrumentalno-wokalne (amatorskie czyli nie związane zawodowo z wykonywaniem muzyki) oraz wykonawcy, soliści, którzy nie posiadają podpisanych kontraktów z wytwórnią muzyczną oraz nie wydały płyty, z której czerpią zyski. Zgłoszenie zespołu jest bardzo proste – wystarczy wypełnić Kartę Zgłoszeniową, którą należy dostarczyć do Ośrodka Kultury “Andaluzja”.

Kolejna odsłona wydarzenia 22 października. Najnowsze informacje dotyczące przeglądu muzycznego można śledzić, odwiedzając media społecznościowe Ośrodka Kultury “Andaluzja”.

Udostępnij artykuł